Wydarzenia online i tradycyjne

Tysiące godzin mojego doświadczenia, które pracują dla Ciebie.

Przez kilkanaście lat prowadziłem studia i przestrzenie eventowe. Projektowałem i realizowałem wydarzenia online, tradycyjne i hybrydowe, przede wszystkim specjalizując się w zagadnieniach digital. Od niewielkich webinarów i cyklicznych audycji internetowych, do dużych wydarzeń międzynarodowych. 

Pracowałem na każdym szczeblu realizacji, począwszy od obsługi klienta, projektowania wydarzeń i ich realizacji, a skończywszy na rolach typowo kierowniczych i nadzorze nad zespołami. W sumie składa się to na ogromne doświadczenie, które chętnie wykorzystam w Twoim projekcie.

parallax background

Co mnie wyróżnia?

parallax background
parallax background

Dowiedz się więcej:

Umów się ze mną na spotkanie online. Chętnie poznam Ciebie i wyzwania przed którymi stoisz.

  Twoje imię:

  Twoje nazwisko:

  Twój email:

  Twój telefon:

  Twoja wiadomość:

  Administratorem danych osobowych jest EDUMAN Piotr Maczuga. Dane przetwarzane w formularzu kontaktywnym będą użyte jedynie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie, a następnie skasowane. Więcej informacji o przetwarzaniu danych na tej stronie znajdziesz w Polityce prywatności.

  parallax background

  Co warto wiedzieć przed?

  Oto odpowiedzi na kilka najczęstszych pytań, które pojawiają się w trakcie.
  1Czy jest gdzieś oferta obejmująca pełny katalog tego, co oferujesz w temacie wydarzeń?
  Nie. Każde wydarzenie traktuję indywidualnie, ponieważ każde wymaga takiego podejścia. Zamknięte oferty są raczej domeną agencji eventowych.
  2Jak uzyskać szczegółową wycenę?
  Napisz do mnie, umówimy się na spotkanie (online lub tradycyjne) po którym przygotuję dla Ciebie wycenę.
  3Czy wszystko robisz sam?
  To zależy. W przypadku niewielkich wydarzeń, całość wykonuję sam, w przypadku większych - mam sprawdzoną ekipę nawet kilkunastu osób, którym ufam.
  4Jakie umijętności posiadasz?
  Jest tego sporo, ponieważ wydarzenia to multidyscyplinarna branża. Potrafię realizować wideo w różnych systemach (np. vMix, Blackmagic, Tricaster itd.), audio (na konsoletach cyfrowych, analogowych i wirtualnych), obsługiwać połączenia zdane, streamingi, platformy i narzędzia dla widzów/uczestników.

  Mam za sobą ponad 2000 różnych realizacji jako producent, szkoleniowiec, konsultant i realizator - to doświadczenie musi procentować! Wśród firm i instytucji dla których pracowałem można znaleźć między innymi: