Kursy online

Kompleksowo: od pomysły do publikacji.

W każdym roku projektuję i produkuję kilkadziesiąt kursów online. Począwszy od metodycznego przygotowania tematu i prowadzących, poprzez wszystkie kwestie produkcyjne i postprodukcyjne, skończywszy na publikacji na wybranej platformie.

Produkuję kursy dla korporacji, organizacji trzeciego sektora, uczelni wyższych, nauczycieli, niezależnych edukatorów i innych podmiotów. Prowadzę też akceleracje i przyspieszone kursy uczące od podstaw, jak samemu tworzyć takie produkty edukacyjne, jak je rozwijać i - w końcu - jak na nich zarabiać.

parallax background

Co mnie wyróżnia?

parallax background
parallax background

Dowiedz się więcej:

Umów się ze mną na spotkanie online. Chętnie poznam Ciebie i wyzwania przed którymi stoisz.

  Twoje imię:

  Twoje nazwisko:

  Twój email:

  Twój telefon:

  Twoja wiadomość:

  Administratorem danych osobowych jest EDUMAN Piotr Maczuga. Dane przetwarzane w formularzu kontaktywnym będą użyte jedynie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie, a następnie skasowane. Więcej informacji o przetwarzaniu danych na tej stronie znajdziesz w Polityce prywatności.

  parallax background

  Co warto wiedzieć przed?

  Oto odpowiedzi na kilka najczęstszych pytań, które pojawiają się w trakcie.
  1Czy nagrywasz sam?
  W wielu wypadkach tak. Posiadam odpowiednią wiedzę, doświadczenie i sprzęt. Czasem jednak wspomagam się pracą dodatkowego operatora kamery lub innej osoby, której wymaga projekt.
  2Gdzie nagrywasz kursy?
  W studio, w Twojej lokalizacji lub w dowolnym nadającym się do tego celu miejscu. Dysponuję całym potrzebnym sprzętem i oprogramowaniem, więc jeśli tylko znajdziemy spokojną i atrakcyjną wizualnie przestrzeń - nic nie stoi na przeszkodzie, aby ją wykorzystać.
  3Jakie kursy nagrywasz najczęściej?
  Bardzo różne, ale przyświeca mi zasada, że kursy są po to, aby można było się z nich uczyć. Unikam więc projektów, w których klienci stawiają na efektowność kosztem efektywności. W końcu chodzi o kawałek dobrze podanej wiedzy.

  Mam za sobą ponad 2000 różnych realizacji jako producent, szkoleniowiec, konsultant i realizator - to doświadczenie musi procentować! Wśród firm i instytucji dla których pracowałem można znaleźć między innymi: